Poslední novinky
Naši partneři

Sitos - český výrobce a dodavatel veterinární techniky a příslušenství pro Vaši ordinaci

 

Firma Sitos patří k českým výrobcům veterinární techniky s dlouholetou tradicí. Dodávané technické vybavení má optimální poměr kvality a ceny.

Jejich výrobky najdete ve veterinárních ordinacích v řadě zemí EU, dále v Africe, Izraeli, Saudské Arábii, Novém Zelandu, Rusku, Ukrajině,  ...

Široká nabídka zahrnuje výrobky, které splňují náročné požadavky především pro  veterinární praxi malých zvířat. Jako výrobci jsme schopni uspokojit i nadstandardní přání našich zákazníků a přizpůsobit výrobky přesně Vašim požadavkům.

 Česká kvalita za ceny přímo od výrobce!

Máme dlouholeté zkušenosti v oboru. Námi dodávané operační a vyšetřovací stoly, světla, vozíky, hospitalizační boxy, narkotizační přístroje, RTG stoly a stativy, vybavení na úpravu srsti aj. splňují vysoké požadavky na kvalitu použitých materiálů, precizní zpracování ve výrobě a technické řešení, které je do detailů promyšlené a otestované mnoha veterinárními lékaři přímo v praxi.

S ohledem na další potřeby při  výrobě , servisu a prodeji spolupracujeme s dalšími firmami. Ve spolupráci s firmou Grimed s.r.o.

provádíme vylepšení stávajících výrobků a hlavně vývoj zcela nových výrobků požadovaných jak při léčbě i tak i chovu zvířat.

KOMPLETNÍ, ERGONOMICKÉ A KVALITNÍ VYBAVENÍ VETERINÁRNÍCH ORDINACÍ NA PROFESIONÁLNÍ ÚROVNI 

                                                

 


 


 


VETERINÁRNÍ TECHNIKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VZORNÍK BAREV RAL - zašleme po e-mailu k upřesnění objednávky.


Náš sortiment

veterinární technika veterinary equipment